Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Aj púšť netvorí len jedno zrnko piesku …

… ale určite je to zrnko jej súčasťou.

Každý človek už počul alebo sa stretol s darcovstvom, či už z médií, od známeho alebo akýmkoľvek spôsobom. Darcovstvo sa týka nás všetkých – tých čo majú tisíce na účtoch, ale aj obyčajných ľudí, ktorí splácajú úver a nechodia každé leto na dovolenku k moru. Práve táto pomoc od obyčajných ľudí je asi tá najväčšia, lebo človek, ktorý toho veľa nemá a dokáže sa s niekým podeliť, tak to je darca so srdcom na správnom mieste.

Môžem to tým, ktorí váhate, či pomôcť alebo nepomôcť, napísať z vlastnej skúsenosti. Tiež sme obyčajná rodina, riešime bežné veci a záležitosti života, ale máme to najcennejšie, čo len môžeme mať. Kto teraz čaká na výšku konta, toho asi sklamem L Máme niečo viac, zdravie, lásku jeden k druhému a rodinnú pohodu, toto je naše šťastie. Ale nie každý človek má takého bohatstvo, žiaľ sú rodiny, ktoré sú neúplné, žijú v biede, chorobe… A práve takýto ľudia vám budú nesmierne vďační aj za jeden jediný balíček s potravinami, oblečením, hračkou pre dieťa, alebo zaslaním napr. 10 € na účet. Veď si zoberte, že € pošle niekoľko dobrých ľudí a pomôže to napr. chorému dieťatku, aby mohlo absolvovať liečebný pobyt. A preto ten kto doteraz váhal, či by mala jeho pomoc zmysel smelo do toho J veď aj púšť netvorí len jedno zrnko piesku, ale určite je to zrnko jej súčasťou.

A na záver si dovolím zafilozofovať, že to nie je len taká fráza:  „Čo dobré vykonáš, sa Ti v živote dvojnásobne vráti.“

Čo poviete milí budúci darcovia za skúšku to stojí nie?

Erika Vajdová, darkyňa